Piranha-Tech News

Новий комплекс по придушенню дронів

Антидронна рушниця Піранья-Тех
"Піранья-Тех" презентувала новий мобільний комплекс придушення каналів зв’язку дронів у вигляди надлегкої рушниці.

Одним з пріоритетних напрямків в роботі компанії «Піранья-Тех» є впровадження індивідуальних рішень згідно з вимогами та потребами клієнтів, завдяки чому продукція компанії постійно модернізується та покращується та з'являються нові сучасні та конкурентні вироби.


Так нещодавно на замовлення одного з військових органів спеціального призначення компанією «Піранья-Тех» було виготовлено комплекс придушення каналів зв’язку дронів у вигляди надлегкої рушниці. Унікальність виробу обумовлена балансом потужності каналів придушення до 100W та мобільністю. Так вага виробу при цій потужності складає всього 6 кг, що вважається надлегкою масою для цього типу виробу, а довжина не перевищує 900 мм.


Система призначена для протидії військовим та цивільним дронам. Принцип дії полягає в постановці радіо завади по декількох діапазонах частот. Це може призвести до падіння дрона, втрати орієнтації, переривання місії та завчасного повернення до точки зльоту. Використання системи протидії значно зашкоджує виконанню завдань оператором дрону або робить таке неможливим.


Зворотний звязок: press@piranha-tech.com