Piranha-Tech News

Презентація продукції

Комппанія Piranha Tech презентувала програму захисту від дронів та безпілотників у межах проекту «Закрите небо».

На Львівщині комппанія Piranha Tech презентувала програму захисту від дронів та безпілотників у межах проекту «Закрите небо» представивши антидронові рушниці вітчизняного виробництва.

Антидроновий комплекс складається з радіолокаційні та навігаційні станції «Піранья 20БСП» та антидронової рушниці. Зручні для пересування станція "Піранья 20БСП" виявляє дрони та безпілотні літальні апарати на відстані до 20 км і точно визначають їх координати на відстані до 6 км. Як продемонстрували розробники, рушниці пригнічують сигнал між пультом оператора та, власне, БПЛА. Коли ворожий дрон потрапляє в радіус дії антидронової рушниці а це близько 2 000 метрів , він виконує аварійну посадку чи повертається на точку вильоту.

Спеціальний комплекс виготовили для військових. Він розрахований на роту солдат. Такі комплекси передають підрозділам Національної гвардії, ТрО та ЗСУ.

Перший заступник генерального директора Piranha-Tech Юрій Момот заявив, що після повномасштабного вторгнення компанії швидко вдалося перенести виробництво з Кривого Рогу у Дрогобич. Саме там розробники встановили першу в Україні систему захисту від безпілотників у межах проєкту «Закрите небо».

Мер Дрогобича Тарас Кучма заявив, що «пілотний проєкт пройшов випробування, вони (рушниці) вже показали свою ефективність. Хлопці, які працюють із цими комплексами, дуже вдячні, і кажуть, що вони врятували вже не одне життя».

Зараз комппанія вдосконалює систему, аби глушити й дрони-камікадзе, серед яких шахеди.

«Наше обладнання вже використовується в точках бойових дій. Ми отримуємо рекомендації з фронту і переробляємо систему по ситуації. Відповідно, обладнання працюватиме проти шахедів і дронів-камікадзе. Наші системи в принципі не повинні бути гірші ніж, ті що може запропонувати Ізраїль.» - підкреслив Орен Флакс, співзасновник компанії-розробника.