Piranha-Tech News

Престур "Піранья-Тех"

Антидронна рушниця
Престур «Презентація продукції компанії «PIRANHA - TECH»

м. Дрогобич

Запрошуємо Вас 10 березня 2023 року долучитися до престуру* для знайомства з провідним українським розробником та виробником портативних та стаціонарних систем РЕБ які пропонують новий портфель рішень для пригнічення каналів зв’язку під час передачі даних, без яких не можна уявити сучасну сферу оборони та внутрішньої безпеки.

Під час престуру відбудеться знайомство з компанією та її засновниками, а також відвідування випробувального полігону для демонстрації флагманської продукції компанії в дії.

Компанія «PIRANHA - TECH» постачає продукцію понад 25 країнам та має власні розробки ключових компонентів продукції. Сотні одиниць продукції та обладнання вже експлуатуються у різних країнах. Збройні сили, правоохоронні органи та інші спеціальні підрозділи за допомогою обладнання підприємства вирішують надскладні задачі.Під час престуру учасники (журналісти та військові кореспонденти) матимуть можливість побачити в дії роботу топової продукції компанії та безпосередньо стати учасником демонстративних випробувань сучасних українських систем РЕБ, систем АНТИ ДРОН та тактичних станцій завад БПЛА.Також буде надана унікальна інформація від засновників та інженерів компанії про передові технології та розробки та обов'язково оговоримо виклики й перспективи розвитку українського РЕБ.*Трансфер, проживання та харчування надається за програмою виїзд з Києва 9 березня о 8:00


Зворотний звязок: press@piranha-tech.com